Місцева демократія в Україні. Інститути та організаційно-правові форми реалізації

Місцева демократія в Україні. Інститути та організаційно-правові форми реалізації

153714
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 248 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2005 
ISBN 966-8631-15-3 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Прієшкіна О.В. 
Тираж 300 шт

Книга кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного права та правосуддя Одеського національного університету імені І. І. Мечникова О. В. Прієшкіної являє собою монографічне дослідження, яке присвячене актуальним проблемам становлення місцевої демократії в Україні, зокрема безпосередньої демократії та її формам у місцевому самоврядуванні України, специфіці місцевих виборів та місцевих референдумів як найвищих форм волевиявлення громадян, методологічним засадам і політико-правовим аспектам інших інститутів та форм.

Визначено місце територіальної громади як первинного суб’єкта в системі самоврядування та її роль у вирішенні питань місцевого значення, роль міжнародно-правових стандартів локальної демократії для становлення місцевого самоврядування в Україні, виявлено перспективи розвитку інститутів та форм демократії.

Для наукових робітників, викладачів, аспірантів і студентів юридичних факультетів, інститутів і академій, депутатів рад всіх рівнів, робітників органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, державних службовців, а також читачів, які цікавляться актуальними проблемами конституційного, муніципального і міжнародного права, а також проблемами становлення і реалізації в Україні публічного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов