Міцний альянс. Історія НАТО й глобального післявоєнного порядку

Міцний альянс. Історія НАТО й глобального післявоєнного порядку

5019
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2023 
ISBN 978-617-522-075-7 
Издательство Видавничий дім "Фабула" 
Вес 0.3 кг 
Автор Тімоті Ендрюс Сейл 
Тираж 100 шт
Количество страниц 368 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Майже від дня заснування Організації Північноатлантичного договору, 4 квітня 1949 ро­ку, не бракувало передбачень щодо її неминучої смерті. Але надзвичайно своєчасна книжка Тімоті Ендрюса Сейла чітко демонструє, що всі ці прогнози були — і залишаються — передчасними.Спираючись на величезну кількість опублікованих та архівних джерел, автор представляє майстерний аналіз того, чим був альянс, що об’єднувало його учасників і чому він існує вже протягом понад семи десятиліть і, ймовірно, існуватиме в осяжному майбутньому, об’єднуючи все більшу кількість демократичних держав, серед яких, ми в цьому майже впевнені, скоро з’явиться й Україна.

Але розгляд цих питань призначений не для вичерпного опису довгої та легендарної історії НАТО. Він також не зосереджений на складній внутрішній структурі Північноатлантичного альянсу — різноманітних комітетах, радах і командах, які здійснюють його повсякденну діяльність.

Натомість автор описує взаємодію між високопосадовцями організації та дипломатами й лідерами держав-членів, котра, як демонструють трагічні події 2022 року, є надзвичайно важливою в сучасному світі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов