Модернiзацiя цивiльного законодавства у сферi надання медичної допомоги

Модернiзацiя цивiльного законодавства у сферi надання медичної допомоги

153239
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Количество страниц 200 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-617-7087-81-5 
Год издания 2020 
Вес 0.4 кг 
Автор Миронова Г.А. 

У новій монографії, присвяченій дослідженню приватноправового регулювання особистих немайнових відносин у сфері надання медичної допомоги, автором розглядаються сучасні проблемні аспекти модернізації (оновлення) цивільного законодавства України на засадах концепту приватного права західної традиції та міжнародно-правових стандартів. Проаналізовано методологічні засади, новітні джерела, сучасні тенденції правового регулювання досліджуваних відносин.

З огляду на актуальність ратифікації Україною Конвенції про права людини та біомедицину (1997) сформульовано низку закономірностей та запропоновано нові доктринальні підходи щодо: посилення засад диспозитивності цивільно-правового регулювання автономії вибору пацієнта та приватної дискреції лікаря; забезпечення права на вільний вибір у сфері надання медичної допомоги недієздатним фізичним особам; розширення сфери договірного регулювання особистих немайнових відносин у сфері надання медичної допомоги.

Видання розраховано на вчених-правознавців, суддів, викладачів, студентів юридичних та медичних спеціальностей, а також всіх, хто ціїсавиться сучасними проблемами цивільно-правового регулювання медичної галузі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов