Моральна шкода. Все, що потрібно знати юристу і трохи більше

Моральна шкода. Все, що потрібно знати юристу і трохи більше

153195
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 0.4 кг 
Тип издания Учебник 
Тираж 300 шт
Год издания 2020 
Количество страниц 568 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-538-4 
Автор Манукян В.І. 

Досі в Україні не було «великої» книжки про відшкодування моральної шкоди. Пропонована робота визначається глибиною, оригінальністю концепції та стилем. Автор не обмежує себе звичними поглядами й наголошує на інноваційному підході до інститутів права. Нарівні з великою українською судовою практикою наводяться рішення зарубіжних та міжнародних судових органів: компаративний метод, що особливо доцільний для розуміння проблеми відшкодування моральної шкоди. Крім того, оскільки «теорію предмета не можна зрозуміти без історії предмета», сама концепція моральної шкоди розглядається і в історичній перспективі.

Система посилань, графічні покажчики і... художні відступи, що ілюстру- ють ту чи ту правову проблему, — все це робить книжку не лише юридично інформативною, а й цікавою. Останнє, за традицією, не властиво для юридичної літератури, але традиції подеколи для того й існують, щоб час від часу перевіряти їх на міцність.

Книжка буде цікавою юристам, а також соціологам, психологам та студентам відповідних спеціальностей. Кожен, хто бажає розширити свій юридичний, гуманітарний кругозір, знайде тут достатньо інформації для роздумів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов