Мотив, мета та емоційний стан у кримінальному праві
новинка

Мотив, мета та емоційний стан у кримінальному праві

4684
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-743-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Автор Вереша Р.В. 
Тираж 200 шт
Год издания 2022 
Количество страниц 238 стр

У монографії розглядається широке коло питань, які стосуються визначення і встановлення мотиву, мети та емоційного стану особи в контексті соціальних властивостей та якостей особистості, що регулюють змістовну сторону поведінки, знаходять прояв в конкретних вчинках. Володіючи свідомістю та волею, суб’єкт кримінального правопорушення на їх підставі обирає форму та засоби задоволення своїх потреб та інтересів, в тому числі за рахунок вчинення кримінального правопорушення.

В свою чергу, поведінка виражає моральні, правові позиції особистості, їх соціальну сутність. Сучасна теорія кримінального права використовує психологічні поняття та категорії при визначенні свідомості, волі суб’єкта кримінального правопорушення, вини, мотиву, мети та емоційного стану. Розгляд психологічних питань в кримінальному праві є засобом пояснення окремих кримінально-правових понять і розкриття їх на психологічній основі. Це дозволяє з більшою повнотою та обґрунтованістю встановити елементи і ознаки складу кримінального правопорушення, здійснити кваліфікацію вчиненого.

Розрахована на студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів, викладачів вищих закладів освіти правового спрямування, працівників правоохоронних органів, науковців та всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов