Наскрізні кримінально-правові поняття

Наскрізні кримінально-правові поняття

5292
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2023 
Количество страниц 376 стр
Язык украинский 
Тип издания Учебное пособие 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-667-802-0 
Издательство Юрінком Iнтер 
Вес 0.5 кг 
Автор Навроцький В.О. 
Тираж 200 шт

Видання присвячене характеристиці наскрізних кримінально-правових понять – тих, які неодноразово використовуються в тексті кримінального закону України, теоретичних дослідженнях з кримінального права, правозастосовних документах для вказівки на ознаки різних складів злочинів та, за загальним правилом, повинні мати однакове значення.

Наводяться випадки використання термінів, що позначають відповідні поняття у тексті чинного КК України, виділені терміни, що позначають однопорядкові варіативні поняття у тих же статтях цього Кодексу. Показано семантичне значення відповідних термінів. Звернуто увагу на випадки, коли однаковим термінам надається різне значення та надано рекомендації щодо уніфікації їх використання.

Сформульовані загальні правила тлумачення наскрізних кримінально-правових понять. Наводяться тлумачення окремих таких понять, використаних в Особливій частині чинного КК України. Прогнозується та обґрунтовується використання наскрізних понять у Проєкті нового КК України, який розробляє Робоча група з кримінального права Комісії з питань правової реформи, членом якої є автор.

Для працівників органів системи кримінальної юстиції, науковців, викладачів, студентів та здобувачів наукових ступенів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов