Наука адміністрації й адміністративного права. Загальна частина (за викладами професора Юрія Панейка)

Наука адміністрації й адміністративного права. Загальна частина (за викладами професора Юрія Панейка)

12569
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Бевзенко В.М., Коліушко І.Б., Радишевська О.Р. 
ISBN 978-617-7020-72-0 
Тираж 1000 шт
Количество страниц 464 стр
Переплет твердый 
Год издания 2016 
Издательство Дакор 

Ця книга відкриває читачеві досі невідому в Україні спадщину видатного й шанованого в Європі вченого-правника, конституціоналіста й адміністративіста, сина Української землі — Юрія Лукича Панейка.
Увазі пропонуються авторські лекції з проблем адміністрації й адміністративного права, викладені у двох томах. Вони стали результатом наполегливої й багаторічної практичної роботи, науково-дослідницької, викладацької діяльності Юрія Панейка у владних органах та університетах Австро-Угорщини, Російської імперії, Швейцарії, Франції, Польщі, Німеччини. У лекціях із використанням праць класиків юридичної науки викладено повноцінний курс класичного Загального адміністративного права та представлено окремі теми з адміністративного процесу (адміністративного судочинства).
У виданні вміщено довідковий, інформаційний матеріал про Юрія Панейка, його життєвий шлях, науковий і творчий доробок. Зокрема, подаються бібліографічний список публікацій ученого, а також словник старовживаних та іншомовних слів, використаних у його лекціях.
Книга стане у пригоді юристам-науковцям, викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам (ад’юнктам), студентам освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр», представникам історичної науки, усім, хто цікавиться вітчизняною адміністративно-правовою спадщиною.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов