Наука про банкрутство. Вибрані праці
новинка

Наука про банкрутство. Вибрані праці

5615
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-793-4 
Тип издания Научное издание 
Вес 0.5 кг 
Автор Бірюков О.М. 
Тираж 100 шт
Год издания 2024 
Количество страниц 562 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Це видання являє собою систематизовану добірку раніше опублікованих наукових праць доктора юридичних наук, професора кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Бірюкова Олександра Миколайовича, написаних на тему банкрутства. Видання розраховано на науковців, дослідників і студентів. Збірник наукових праць може видатись корисним розробникам законодавчих ініціатив, суддям та фахівцям, які залучаються до реформування законодавства про банкрутство.

Видання стане в нагоді практикуючим юристам, зокрема тим, хто бере участь у транскордонних справах про банкрутство чи розробляють плани реструктуризації боргів, реорганізації бізнесу у скрутному становищі чи ліквідації неспроможних транснаціональних компаній.

Наукові праці ґрунтуються на міжнародних стандартах та спираються на загальновідомих у світі правових концепціях, що віддзеркалюють сучасні тенденції розвитку наукової думки у зазначеній сфері права. До переваг зазначених праць слід віднести те, що їх автор використовує коректну науково обґрунтовану термінологію.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов