Науково-методичні рекомендації з питань обмеження одержання подарунків

Науково-методичні рекомендації з питань обмеження одержання подарунків

153324
В наличии
Количество:
итого:
340 грн
характеристики Описание
Вес 0.5 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Автор Рядінська В.О., Загиней-Заболотенко З.А., Вербенський М.Г. 
Количество страниц 302 стр
Язык украинский 
Тип издания Учебное пособие 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-992-121-5 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

У виданні представлені науково-методичні рекомендації з питань застосування антикорупційного законодавства України щодо обмеження одержання подарунків спеціальними суб’єктами. Визначено генезис поняття «подарунок» та його співвідношення з поняттям «дарунок», «пожертва», «неправомірна вигода» тощо.

Досліджено різновиди подарунків, їх предмети, існуючі заборони та обмеження для їх одержання. Вказано на особливості декларування подарунків та їх оподаткування. Визначено загальні підстави притягнення спеціальних суб’єктів за порушення обмежень антикорупційного законодавства щодо одержання подарунків.

Досліджено міжнародний досвід обмеження отримання подарунків спеціальними суб’єктами. Узагальнено судову практику у справах про притягнення таких суб’єктів до адміністративної відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства України в частині одержання подарунків.

Розроблено типовий алгоритм дій та зразки документів реагування у разі виявлення чи отримання спеціальним суб’єктам матеріальних чи нематеріальних активів, які можуть бути кваліфіковані як порушення антикорупційного законодавства.

Науково-методичні рекомендації розраховані для використання у практичній діяльності поліцейських, прокурорів, державних службовців та посадових і службових осіб Національної поліції України і органів прокуратури України, інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, наукових та науково-педагогічних працівників, ад’юнктів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, які цікавляться питаннями запобігання та протидії корупції в Україні.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов