Науково-практичний коментар до цивільного процесуального законодавства Європейського Союзу. Частина 2

Науково-практичний коментар до цивільного процесуального законодавства Європейського Союзу. Частина 2

12982
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7020-86-7 
Издательство Дакор 
Вес 0.4 кг 
Автор Ізарова І.О. 
Тираж 100 шт
Тип издания Комментарий 
Количество страниц 568 стр
Язык украинский 

Частина 2

Видання містить переклад українською мовою з постатейним коментарем законодавчих актів Європейського Союзу, якими визначено правила юрисдикції, визнання та виконання судових рішень, врегульовано порядок видачі Європейського виконавчого листа щодо незаперечних вимог, а також встановлено порядок видачі Європейського наказу про забезпечення коштів на рахунку, які застосовуються під час розгляду й вирішення цивільних і комерційних справ транскордонного характеру в державах - членах ЄЄ.

Важливою частиною видання є доповідь, підготовлена з урахуванням найвизначніших проектів — звіту Сторма щодо апроксимації судового права в Європі та щодо підготовки Європейських правил цивільного процесу ELI-UNIDROIT, а також судової практики Суду справедливості ЄЄ, яка містить рекомендації щодо запровадження спільних мінімальних стандартів цивільного процесу в державах — членах. Це крок назустріч справжньому єдиному простору правосуддя в ЄЄ та еволюційно новий ступінь розвитку цивільного процесуального права.

Цей науково-практичний коментар стане у нагоді всім, хто цікавиться питаннями цивільного процесуального права та основ європейського права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов