Науково-практичний коментар до цивільного процесуального законодавства Європейського Союзу. Частина 2

Науково-практичний коментар до цивільного процесуального законодавства Європейського Союзу. Частина 2

12982
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
Издательство Дакор, Видавничий дім "Дакор" 
Вес 0.4 кг 
Автор Ізарова І.О. 
Тираж 100 шт
Тип издания Комментарий 
Количество страниц 568 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7020-86-7 

Частина 2

Видання містить переклад українською мовою з постатейним коментарем законодавчих актів Європейського Союзу, якими визначено правила юрисдикції, визнання та виконання судових рішень, врегульовано порядок видачі Європейського виконавчого листа щодо незаперечних вимог, а також встановлено порядок видачі Європейського наказу про забезпечення коштів на рахунку, які застосовуються під час розгляду й вирішення цивільних і комерційних справ транскордонного характеру в державах - членах ЄЄ.

Важливою частиною видання є доповідь, підготовлена з урахуванням найвизначніших проектів — звіту Сторма щодо апроксимації судового права в Європі та щодо підготовки Європейських правил цивільного процесу ELI-UNIDROIT, а також судової практики Суду справедливості ЄЄ, яка містить рекомендації щодо запровадження спільних мінімальних стандартів цивільного процесу в державах — членах. Це крок назустріч справжньому єдиному простору правосуддя в ЄЄ та еволюційно новий ступінь розвитку цивільного процесуального права.

Цей науково-практичний коментар стане у нагоді всім, хто цікавиться питаннями цивільного процесуального права та основ європейського права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов