Науково-практичний коментар до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я"
новинка

Науково-практичний коментар до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я"

154053
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Дакор 
ISBN 978-617-7679-96-6 
Год издания 2021 
Вес 0.5 кг 
Автор Логвиненко Б.О. 
Тираж 50 шт
Количество страниц 272 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Видання містить постатейний науково-практичний коментар до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19 листопада 1992 року.

Коментар охоплює загальні положення, права та обов'язки громадян у сфері охорони здоров'я, основи організації охорони здоров’я, забезпечення здорових і безпечних умов життя, медичну допомогу, забезпечення лікарськими і протезними засобами, охорону здоров’я матері та дитини, медико-санітарне забезпечення санаторно-курортної діяльності і відпочинку, медичну експертизу, медичну і фармацевтичну діяльність, міжнародне співробітництво, відповідальність за порушення законодавства про охорону здоров’я, прикінцеві та перехідні положення.

Розкрито терміни, що вживаються в Законі, детально роз’яснено зміст його положень та наведено приклади і рекомендації щодо його застосування.

Науково-практичний коментар розрахований на науковців, юристів-практиків, суддів, медичних працівників, фахівців у сфері публічного адміністрування, представників громадських та міжнародних організацій, студентів вищих навчальних закладів юридичного спрямування та всіх, хто цікавиться питаннями медичного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов