Науково-практичний коментар до Закону України "Про пробацію"

Науково-практичний коментар до Закону України "Про пробацію"

153277
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2019 
ISBN 978-617-7523-35-1 
Автор Бараша Є.Ю., Копиленка О.Л. 
Вес 0.4 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 114 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Видання містить постатейний коментар до Закону України «Про пробацію» від 5 лютого 2015 року, підготовлений на основі досягнень юридичної науки та практики функціонування органу пробації.

Науково-практичний коментар підготовлено Інститутом кримінально-виконавчої служби спільно з Інститутом законодавства Верховної Ради України, Державною установою «Центр пробації» та Всеукраїнським Об’єднанням Громадською організацією «Пенітенціарна Асоціація України». До складу авторського колективу залучено провідних вітчизняних науковців та практиків.

Законодавство станом на січень 2019 року.

Науково-практичний коментар розраховано на якнайширше коло читачів, але, насамперед, на тих, хто використовує Закон у своїй щоденній практиці - персонал органів пробації та органів і установ виконання покарань, волонтерів пробації, представників суду, прокуратури, Національної поліції України, суб'єктів соціального патронажу, громадських і правозахисних організацій, а також науковців, викладачів, студентів закладів вищої освіти та всіх тих, хто цікавиться проблематикою у сфері пробації.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов