Недобросовісна конкуренція щодо об'єктів промислової власності: господарсько-правовий аспект

Недобросовісна конкуренція щодо об'єктів промислової власності: господарсько-правовий аспект

15447
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-966-313-597-7 
Тип издания Монография 
Вес 0.2 кг 
Издательство ІнЮре 
Тираж 300 шт
Автор Львов Б.Ю. 
Количество страниц 168 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія є комплексним та системним дослідженням у сфері захисту від недобросовісної конкуренції щодо об’єктів промислової власності. Розкриває інстиіуційні засади протидії та захисту від недобросовісної конкуренції щодо об'єктів промислової власності. Орієнтована на формування комплексних теоретико-правових засад та науково обгрунтованих напрямів удосконалення чинного законодавства, а також формування пропозицій і рекомендацій з підвищення ефективності правозастосування у сфері захисту від недобросовісної конкуренції щодо об'єктів промислової власності.

З'ясовано та розкрито економіко-правову природу використання об’єктів промислової власності в господарській діяльності. Виокремлено види об’єктів промислової власності за порядком набуття прав на них. Розкрито сутність недобросовісного використання (реєстрації) об'єктів промислової власності. Особливу увагу приділено ознакам та поняттю саморегулювання у сфері протидії недобросовісній конку ренції.

Сформовано перелік обставин, які повинні довести сторони у справах про захист від недобросовісної конкуренції щодо об'єктів промислової власності. Розроблено науково обгрунтовані висновки, пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення ГК України та інших нормативно-правових актів у сфері захисту від недобросовісної конкуренції щодо об'єктів промислової власності.

Для наукових та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів і наукових установ, студентів, аспірантів, юристів-практиків.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов