Науково-практичний коментар Кодексу законів про працю України
новинка

Науково-практичний коментар Кодексу законів про працю України

14501
В наличии
Количество:
итого:
1 500 грн
характеристики Описание
Тип издания Комментарий 
Вес 1 кг 
Издательство Видавничий дім "Професіонал" 
Тираж 500 шт
Автор Обушенко О.М., Теремецький В.І., Журавльов Д.В. 
Количество страниц 352 стр
Год издания 2021, 2022, 2023 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-370-357-2 

Кодекс законів про працю України – один з основних нормативних актів держави, що регулює правовідносини у сфері праці. Чисельні спроби підготувати новий кодекс досі не увінчались успіху. Нині на часі не створення нових нормативних актів, а послідовна кодифікація чинного законодавства, зокрема проведення трансферу законів України «Про відпустки», «Про заробітну плату», «Про колективні договори», «Про охорону праці» до КЗпПУ.

Також необхідно скасувати всі підзаконні акти, що дублюють, підміняють, уточнюють, конкретизують норми законів України, а вразі необхідності перенести окремі положення до чинних нормативних актів, зокрема КЗпПУ. Окрім цього є актуальним трансфер норм, щодо відповідальності за порушення трудового законодавства з чинного КУпАП до статті 265 базового кодексу з наступною деталізацією й конкретизацією та виокремленням в розділ «Відповідальність за порушення законодавства про працю».

Науково-практичний коментар розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів навчальних учбових закладів, які готують фахівців в галузі права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов