Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Видання 11-те, перероблене та доповнене

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Видання 11-те, перероблене та доповнене

14915
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2019 
Вес 2 кг 
Автор Бойко А.М., Брич Л.П., Хавронюк М.І., Мельник М.І., Дудоров О.О., Письменський Є.О., Задоя К.П., Ришелюк А.М., Музика А.А., Навроцький В.О. 
Тип издания Комментарий 
Тираж 1000 шт
Количество страниц 1384 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Дакор, Видавничий дім "Дакор" 
ISBN 978-617-7679-03-4 

Станом на 11 січня 2019 року

За підсумками V Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання (2002-2003 рр.) цей науково-практичний коментар відзначено другою премією у номінації "Науково-популярні, науково-практичні і довідникові видання в галузі права"

За редакцією доктора юридичних наук, професора М.І. Мельника, доктора юридичних наук, професора М.І. Хавронюка

Пропонований коментар є переробленим та доповненим варіантом перших дев’яти видань коментарю Кримінального кодексу України, підготовленого цим авторським колективом у 2001 р. У ньому відображено і прокоментовано всі зміни, які були внесені від моменту набрання ним чинності. Докладно, з урахуванням законодавчих новел та сучасної судової практики, роз’яснено положення Кримінального кодексу України.

Для суддів, прокурорів, слідчих і детективів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів і студентів юридичних закладів вищої освіти.

Буде корисний усім, хто цікавиться питаннями кримінально-правової охорони прав та свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов