Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Видання 11-те, перероблене та доповнене
распродажа!

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Видання 11-те, перероблене та доповнене

14915
В наличии
Количество:
итого:
1 000 грн -9%
910 грн
характеристики Описание
Количество страниц 1384 стр
Автор Мельник М.І., Дудоров О.О., Письменський Є.О., Задоя К.П., Ришелюк А.М., Музика А.А., Навроцький В.О., Бойко А.М., Брич Л.П., Хавронюк М.І. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Дакор 
ISBN 978-617-7679-03-4 
Год издания 2019 
Вес 2 кг 
Тип издания Комментарий 
Тираж 300 шт

Станом на 11 січня 2019 року

За підсумками V Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання (2002-2003 рр.) цей науково-практичний коментар відзначено другою премією у номінації "Науково-популярні, науково-практичні і довідникові видання в галузі права"

За редакцією доктора юридичних наук, професора М.І. Мельника, доктора юридичних наук, професора М.І. Хавронюка

Пропонований коментар є переробленим та доповненим варіантом перших дев’яти видань коментарю Кримінального кодексу України, підготовленого цим авторським колективом у 2001 р. У ньому відображено і прокоментовано всі зміни, які були внесені від моменту набрання ним чинності. Докладно, з урахуванням законодавчих новел та сучасної судової практики, роз’яснено положення Кримінального кодексу України.

Для суддів, прокурорів, слідчих і детективів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів і студентів юридичних закладів вищої освіти.

Буде корисний усім, хто цікавиться питаннями кримінально-правової охорони прав та свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов