Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Злочини проти власності

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Злочини проти власності

13529
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Комментарий 
Тираж 100 шт
Автор Хавронюк М.І. 
Количество страниц 448 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-7020-87-4 
Издательство Дакор 
Вес 0.6 кг 

Книга містить науково-практичний коментар до положень Кримінального кодексу України, що передбачають відповідальність за злочини проти власності та суміжні злочини, а також рекомендації щодо методики розслідування цих злочинів.

Науково-практичне кроментування у цій книзі базується на кращих наукових джерелах, практиці судів, враховує дані судової статистики, міжнародні стандарти, кращий національний та зірубіжний досвід розслідування відповідних кримінальних проваджень, і здійснюється насамперед задля забезпечення єдності і професійності судової, слідчо-прокурорської, адміністративної, іншої правозастосовної практики застосування законодавства. Єдність судової практики є особливо важливою під кутом зору дотримання принципу рівності всіх перед законом і судом та принципу справедливості.

Книга розрахована на суддів і прокурорів, слідчих детективів, а також адвокатів, посадових осіб і службових органів Національної поліції, Служби безпеки України, інших правоохоронних органів. Також буде корисною для студентів за напрямами підготовки "правознавство" і "правоохоронна діяльність", аспірантів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів та науковців.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов