Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Злочини проти власності

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Злочини проти власності

13529
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Дакор, Видавничий дім "Дакор" 
Вес 0.6 кг 
Тип издания Комментарий 
Тираж 100 шт
Автор Хавронюк М.І. 
Количество страниц 448 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-7020-87-4 

Книга містить науково-практичний коментар до положень Кримінального кодексу України, що передбачають відповідальність за злочини проти власності та суміжні злочини, а також рекомендації щодо методики розслідування цих злочинів.

Науково-практичне кроментування у цій книзі базується на кращих наукових джерелах, практиці судів, враховує дані судової статистики, міжнародні стандарти, кращий національний та зірубіжний досвід розслідування відповідних кримінальних проваджень, і здійснюється насамперед задля забезпечення єдності і професійності судової, слідчо-прокурорської, адміністративної, іншої правозастосовної практики застосування законодавства. Єдність судової практики є особливо важливою під кутом зору дотримання принципу рівності всіх перед законом і судом та принципу справедливості.

Книга розрахована на суддів і прокурорів, слідчих детективів, а також адвокатів, посадових осіб і службових органів Національної поліції, Служби безпеки України, інших правоохоронних органів. Також буде корисною для студентів за напрямами підготовки "правознавство" і "правоохоронна діяльність", аспірантів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів та науковців.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов