Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

13476
В наличии
Количество:
итого:
500 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-667-711-5 
Год издания 2018 
Вес 2.5 кг 
Тип издания Комментарий 
Тираж 500 шт
Автор Джужа О.М., Чернєй В.В., Савченка А.В. 
Количество страниц 1104 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 

2-ге видання, перероблене і доповнене станом на 5 березня 2018 року. Додаток до видання містить зміни до Кримінального Кодексу України станом на 11 січня 2019 року.

У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III з посиланнями більше ніж на тисячу нормативно-правових актів. Крім того, до кожного розділу подано перелік основних наукових джерел.

Видання буде корисним не тільки співробітникам системи органів внутрішніх справ, викладачам і слухачам навчальних закладів МВС України, а й працівникам прокуратури, органів безпеки, інших правоохоронних органів, командирам військових частин і начальникам військових установ, суддям, адвокатам, юрисконсультам, науковцям, викладачам, аспірантам і студентам юридичних навчальних закладів, а також усім особам, зацікавленим у належному захисті від злочинних пося­гань національної безпеки України, прав та свобод людини і громадянина, власності, довкілля, громадського порядку, інших об’єктів кримінально-правової охорони.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов