Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

13476
В наличии
Количество:
итого:
500 грн
характеристики Описание
Год издания 2018 
Вес 2.5 кг 
Тип издания Комментарий 
Тираж 500 шт
Автор Джужа О.М., Чернєй В.В., Савченка А.В. 
Количество страниц 1104 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-711-5 

2-ге видання, перероблене і доповнене станом на 5 березня 2018 року. Додаток до видання містить зміни до Кримінального Кодексу України станом на 11 січня 2019 року.

У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III з посиланнями більше ніж на тисячу нормативно-правових актів. Крім того, до кожного розділу подано перелік основних наукових джерел.

Видання буде корисним не тільки співробітникам системи органів внутрішніх справ, викладачам і слухачам навчальних закладів МВС України, а й працівникам прокуратури, органів безпеки, інших правоохоронних органів, командирам військових частин і начальникам військових установ, суддям, адвокатам, юрисконсультам, науковцям, викладачам, аспірантам і студентам юридичних навчальних закладів, а також усім особам, зацікавленим у належному захисті від злочинних пося­гань національної безпеки України, прав та свобод людини і громадянина, власності, довкілля, громадського порядку, інших об’єктів кримінально-правової охорони.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов