Кримінальна відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу ЕОМ

Кримінальна відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу ЕОМ

15451
В наличии
Количество:
итого:
390 грн
характеристики Описание
Автор Колб О.Г., Воробей П.А., Бельський Ю.А., Савченко А.В. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-743-6 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 
Год издания 2019 
Тираж 100 шт
Количество страниц 264 стр

Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретичних і практичних питань кримінальної відповідальності за злочин, передбачений ст. 361 Кримінального кодексу України. Визначено теоретико-методологічні засади дослідження, проаналізовано історичний та зарубіжний досвід кримінальної відповідальності за несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку.

Досліджено об’єктивні та суб’єктивні ознаки складу вказаного злочину, його кваліфікуючі ознаки, а також покарання за вчинення цього злочину. На підставі отриманих результатів наукового дослідження вироблено низку пропозицій щодо удосконалення кримінальної відповідальності за несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку.

Для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, працівників право-охоронних органів, адвокатів, суддів, усіх тих, хто цікавиться питаннями кримінальної відповідальності за злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов