Кримінальна відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу ЕОМ

Кримінальна відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу ЕОМ

15451
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-743-6 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 
Год издания 2019 
Тираж 100 шт
Автор Савченко А.В., Колб О.Г., Воробей П.А., Бельський Ю.А. 
Количество страниц 264 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретичних і практичних питань кримінальної відповідальності за злочин, передбачений ст. 361 Кримінального кодексу України. Визначено теоретико-методологічні засади дослідження, проаналізовано історичний та зарубіжний досвід кримінальної відповідальності за несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку.

Досліджено об’єктивні та суб’єктивні ознаки складу вказаного злочину, його кваліфікуючі ознаки, а також покарання за вчинення цього злочину. На підставі отриманих результатів наукового дослідження вироблено низку пропозицій щодо удосконалення кримінальної відповідальності за несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку.

Для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, працівників право-охоронних органів, адвокатів, суддів, усіх тих, хто цікавиться питаннями кримінальної відповідальності за злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов