Нотаріальний процес. Інтерактивний курс (з практикумом). Підручник

Нотаріальний процес. Інтерактивний курс (з практикумом). Підручник

153760
В наличии
Количество:
итого:
460 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-671-5 
Автор Фурса Є.І., Фурса С.Я., Фурса Є.Є., Бордюг Т.О. 
Вес 1 кг 
Тираж 300 шт
Год издания 2021 
Количество страниц 480 стр
Язык украинский 

У підручнику, за допомогою оптимального поєднання різних методів, прийомів, зокрема, й для дистанційного навчання студентів, шляхом презентацій тем навчальної дисципліни «Нотаріальний процес» у форматі Power Point, розкрито сутність теорії нотаріального процесу як однієї із галузей правової науки, її понятійний апарат, предмет, методи, система, функції, принципи, нотаріальні процесуальні правовідносини та їх суб’єкти, нотаріальне процесуальне представництво, докази, доводи, доведення, доказування, загальна характеристика нотаріальних проваджень, стадії нотаріального процесу, досліджується нотаріальна процедура та правова природа нотаріального акту.

Надано аналіз правових систем нотаріату зарубіжних країн та процедур вчинення деяких нотаріальних дій з іноземним елементом.

У підручнику надано інтерактивний матеріал для засвоєння теоретичних знань за допомогою обговорення на семінарських заняттях проблемних питань, вирішення тестів та ситуаційних задач, а також надано проекти процесуальних актів, зокрема, договорів, заповітів, довіреностей, афідевітів тощо для їх аналізу та набуття студентами практичних навичок їх складання. Проаналізовані процедури оформлення нотаріусом документів для дії за кордоном.

Підручник розрахований на студентів (бакалаврів, магістрів) аспірантів, докторантів, викладачів та практичних працівників, зокрема, нотаріусів, консулів та ін., які цікавляться питаннями теорії та практики нотаріального процесу.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов