Адміністративно-правові засади протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні

Адміністративно-правові засади протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні

15311
В наличии
Количество:
итого:
230 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-916-461-2 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 100 шт
Автор Курило Т.С. 
Количество страниц 176 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 

Монографію присвячено адміністративно-правовому дослідженню засад протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні. З точки зору адміністративного права розкрито поняття ознаки, форми та основні причини поширення корупції у сфері надання нотаріальних послуг.

Розкрито особливості адміністративної відповідальності нотаріусів як засобу протидії корупції. Детально охарактеризовано особливості притягнення нотаріусів до адміністра-тивної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією.

Визначено специфіку адміністративно-правового статусу нотаріуса як особливого суб’єкта адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією.

Визначено основні проблеми, які виникають під час притягнення нотаріусів до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, а також обґрунтовано найбільш перспективні шляхи їх подолання. Визначено перспективні напрями підвищення ефективності превентивних антикорупцій-них механізмів у сфері здійснення нотаріальної діяльності.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, практикуючих юристів, та для всіх, кому не байдужі питання запобігання корупції у сфері надання нота- ріальних послуг.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов