Адміністративно-правові засади протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні

Адміністративно-правові засади протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні

15311
В наличии
Количество:
итого:
410 грн
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 100 шт
Автор Курило Т.С. 
Количество страниц 176 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-916-461-2 

Монографію присвячено адміністративно-правовому дослідженню засад протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні. З точки зору адміністративного права розкрито поняття ознаки, форми та основні причини поширення корупції у сфері надання нотаріальних послуг.

Розкрито особливості адміністративної відповідальності нотаріусів як засобу протидії корупції. Детально охарактеризовано особливості притягнення нотаріусів до адміністра-тивної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією.

Визначено специфіку адміністративно-правового статусу нотаріуса як особливого суб’єкта адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією.

Визначено основні проблеми, які виникають під час притягнення нотаріусів до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, а також обґрунтовано найбільш перспективні шляхи їх подолання. Визначено перспективні напрями підвищення ефективності превентивних антикорупцій-них механізмів у сфері здійснення нотаріальної діяльності.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, практикуючих юристів, та для всіх, кому не байдужі питання запобігання корупції у сфері надання нота- ріальних послуг.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов