Одноразове грубе порушення трудових обов'язків як підстава розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця

Одноразове грубе порушення трудових обов'язків як підстава розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця

153111
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Количество страниц 224 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2019 
ISBN 978-966-916-842-9 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.3 кг 
Автор Козін С.М. 
Тираж 300 шт

Монографію присвячено визначенню місця грубого порушення працівником трудових обов’язків в системі додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця, а також науковому обґрунтованню пропозиції й рекомендації з удосконалення нормативно-правового регулювання і правозастосовної практики в цій царині.

Наведено науково обґрунтовані пропозиції з удосконалення правового регулювання розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця у випадку одноразового грубого порушення працівником трудових обов’язків.

Визначено, що для полегшення правозастосовної практики необхідно законодавчо закріпити поняття «грубе порушення трудових обов’язків». Наведено перелік категорій працівників, які можуть бути звільнені на підставі одноразового грубого порушення трудових обов’язків, та охарактеризовано процедуру розірвання трудового договору у випадку за такої обставини.

Монографія розроблена для науковців, аспірантів, студентів, практикуючих юристів, та всіх, хто цікавиться проблематикою зазначеної теми.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов