Оформлення прав на земельні ділянки

Оформлення прав на земельні ділянки

152786
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2012 
Вес 0.3 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 100 шт
Автор Настечко К.О. 
Количество страниц 240 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-512-8 

Монографія присвячена питанням оформлення прав на земельні ділянки. Автор досліджує правову природу «оформлення права на земельну ділянку», його особливості, складові та висвітлює вирішення питань його реалізації в Україні. У роботі визначено роль та особливості погодженої взаємодії суб’єктів оформлення права на земельну ділянку, охарактеризовано зарубіжний досвід оформлення такого права.

Виділені особливості та запропоновані можливі вирішення колізійних питань оформлення права власності, права користування та інших прав (сервітут, емфітевзис, суперфіцій) на земельну ділянку в Україні. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері оформлення прав на земельні ділянки в Україні.

Для юристів-практиків, науковців, науково-педагогічних працівників, юрисконсультів підприємств, представників органів державної влади та самоврядування в Україні, суддів, прокурорів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів наукового ступеня та інших зацікавлених осіб.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов