Охорона Конституції України та конституцій зарубіжних країн: конституційно-порівняльний аналіз

Охорона Конституції України та конституцій зарубіжних країн: конституційно-порівняльний аналіз

153757
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Черняк Є.В. 
Вес 1 кг 
Тираж 300 шт
ISBN 978-617-7910-96-0 
Переплет мягкий 
Год издания 2020 
Издательство Ліра-К 
Количество страниц 592 стр
Язык украинский 

Монографія є комплексним порівняльним дослідженням теоретичних і практичних питань, пов’язаних з охороною конституції в Україні та зарубіжних країнах. Положення вітчизняного законодавства щодо засобів (гарантій) охорони конституції розглядаються у порівнянні з відповідними положеннями національних законодавств зарубіжних, переважно європейських, країн.

У роботі розкрито генезу, поняття охорони конституції, чинники, якими обумовлюється ефективність системи охорони конституції, а також здійснено конституційно-порівняльний аналіз ролі і значення Українського народу, Верховної Ради України, Президента України, органів виконавчої влади, конституційного контролю, місцевого самоврядування, судів України, громадянського суспільства та аналогічних суб’єктів охорони конституції у зарубіжних країнах.

З урахуванням сучасних досягнень теоретико-правової науки, новітніх результатів науки конституційного права, практики реалізації норм конституції в Україні та зарубіжних країнах, проведенням порівняльного конституційно-правового аналізу, виявленням тенденцій сучасних конституційних процесів обгрунтовано пропозиції та рекомендації, спрямовані на вдосконалення правового регулювання інституційно-організаційних засобів та заходів (гарантій) охорони Конституції України.

Для науковців, практикуючих юристів, викладачів, аспірантів, студентів юридичних вузів, а також усіх, хто цікавиться питаннями конституційного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов