Охорона та захист права спільної власності подружжя: нотаріат, суд, виконавче провадження

Охорона та захист права спільної власності подружжя: нотаріат, суд, виконавче провадження

14030
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 208 стр
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
Год издания 2018 
Автор Нікітюк О.М. 
ISBN 978-617-566-466-7 
Тираж 100 шт

У монографії на підставі комплексного дослідження теоретичних і практичних проблем охорони та захисту права спільної власності подружжя обґрунтована доцільність формування державою особливого правового режиму охорони і захисту спільної власності подружжя та сім’ї, за допомогою якого забезпечуватиметься непорушність права власності подружжя на майно, враховуючи інтереси кожного із членів сім’ї.
Також запропоновано шляхи вдосконалення процедури нотаріального посвідчення правочинів щодо спільної сумісної власності подружжя, розгляду судами даної категорії справ та примусового виконання рішень судів, нотаріальних актів та виконавчих написів нотаріусів. У праці також досліджуються питання договірного способу регламентації прав та обов’язків наречених (майбутнього подружжя) щодо розпорядження їхнім майном та специфіки нотаріального посвідчення таких правочинів.
Наукова праця розрахована на широке коло читачів зокрема, юристів- науковців та практиків, а також усіх, хто цікавиться проблемами охорони та захисту права спільної власності подружжя.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов