Організація професійної діяльності юриста: теорія і практика

Організація професійної діяльності юриста: теорія і практика

12932
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Знання 
Вес 1 кг 
Год издания 2006 
Тираж 500 шт
Автор Бойл Ф., Каппс Д. 
Количество страниц 478 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Практическое пособие 
ISBN 966-346-177-2 

Ця книга - переклад другого видання ґрунтовної праці знаних англійських фахівців-правників, присвяченої теорії та практиці організації професійної юридичної діяльності.

У посібнику в доступній формі розкриваються засадничі принципи підготовки різноманітних юридичних паперів, офіційних документів та експертних висновків, надання правових консультацій, проведення переговорів, здійснення аналізу законодавства, а також захисту інтересів клієнта.

Особлива увага приділяється основним вимогам, що висуваються до сучасного юриста, зокрема в таких сферах, як посередництво, комунікація та інформаційні технології.

У Великій Британії посібник використовується при викладанні спеціальних курсів "Юридична практика" та "Адвокатура" студентам та аспірантам юридичних вищих навчальних закладів, а також юристам-практикам, які навчаються за спеціальними програмами післядипломної освіти.

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних вищих навчальних закладів. Книга буде корисною юристам-практикам, а також підприємцям, які співпрацюють із фірмами та установами Великої Британії.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов