Організація судових і правоохоронних органів України. Курс лекцій

Організація судових і правоохоронних органів України. Курс лекцій

153739
В наличии
Количество:
итого:
330 грн
характеристики Описание
Тираж 100 шт
Год издания 2020 
Количество страниц 376 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Фенікс 
ISBN 978-966-928-586-7 
Автор Матвєєвський О.В., Ярова Л.В. 
Вес 0.5 кг 

Даний курс лекцій розроблено у відповідності до навчального плану підготовки юристів-бакалаврів денної та заочної форм навчання Національного університету «Одеська морська академія».

У посібнику надаються розгорнуті матеріали щодо роботи, структури та повноважень правоохоронних органів України для інформування і підготовки до практичних занять та самостійної роботи студентів; пропонуються критичні обзори правоохоронної системи в цілому й огляди нормативно-правової бази для вивчення курсу.

З метою поглибленого вивчення основ роботи правоохоронних органів надається перелік нормативно-правових актів, який розкриває зміст формування правової бази правоохоронної діяльності та правосуддя.

Важливе значення надається дослідженню питань реформи правоохоронної системи в сучасний період, виявленню та аналізу прорахунків у процесі реформування, можливі шляхи усунення недоліків.

Для студентів, курсантів, слухачів, аспірантів і викладачів вищих юридичних навчальних закладів, а також наукових і практичних працівників.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов