Організаційно-правові засади діяльності слідчих підрозділів Національної поліції України

Організаційно-правові засади діяльності слідчих підрозділів Національної поліції України

153224
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Автор Абламський С.Є., Дрозд В.Г., Пономаренко А.В. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-916-921-1 
Вес 0.4 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Количество страниц 352 стр

У монографії вивчено та проаналізовано організаційно-правові засади діяльності слідчих підрозділів Національної поліції.

Досліджено міжнародний та зарубіжний досвід правового регулювання діяльності слідчих підрозділів, механізм взаємодії слідчих з іншими органами та підрозділами Національної поліції. Розглянуто проблемні питання контролю та нагляду за діяльністю слідчих підрозділів Національної поліції. Висвітлено теоретичні та прикладні проблеми реалізації повноважень слідчими Національної поліції, на основі чого запропоновано шляхи вдосконалення чинного законодавства України.

Монографію виконано зі зважанням на останні зміни до чинного законодавства станом на 1 червня 2019 р. Робота може бути корисна для науковців (працівників правоохоронних органів, зокрема слідчих підрозділів Національної поліції України), викладачів, аспірантів, студентів юридичних вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться проблемами організаційно-правових засад діяльності слідчих підрозділів Національної поліції України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов