Організаційно-правові засоби контролю за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу

Організаційно-правові засоби контролю за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу

153599
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2016 
ISBN 978-966-928-058-9 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Мамєдов Е.  
Тираж 300 шт
Количество страниц 256 стр
Язык украинский 

Монографія присвячена системному та грунтовному аналізу адміністративно-правових засад державного контролю за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу. У роботі визначено сутність й особливості державного контролю за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу, досліджено історичний генезис державного контролю за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу, проаналізовано правові засади державного контролю за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу й визначено місце серед них адміністративно-правового регулювання.

Виокремлено види суб’єктів, що здійснюють державний контроль за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу, надано поняття та виявлено ознаки цих суб’єктів. Окрему увагу приділено оптимізацїї та зарубіжному досвіду адміністративно-правового забезпечення державного контролю за господарською діяльністю з видобутку та подальшої реалізації нафти та природного газу.

Монографія розрахована на юристів, науковців, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов