Реалізація права на захист у кримінальному провадженні відповідно до вимог міжнародних стандартів: сучасний стан та перспективи розвитку

Реалізація права на захист у кримінальному провадженні відповідно до вимог міжнародних стандартів: сучасний стан та перспективи розвитку

4932
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2022 
Переплет твердый, мягкий 
ISBN 978-617-554-043-5 
Автор Бернд Візер, Карабін Т.О., Бабчинська Т.В., Білаш О.В., Лазур Я.В. 
Тип издания Монография, Учебник 
Вес 0.3 кг 
Тираж 300 шт
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Количество страниц 464 стр
Язык украинский 

У роботі з’ясовано стан дослідження правової природи захисту у кримінальному провадженні, визначено поняття, зміст та забезпечення права на захист у кримінальному провадженні. Визначено систему міжнародних стандартів реалізації права на захист у кримінальному провадженні та охарактеризовано міжнародні стандарти реалізації права на захист при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження на предмет відповідності ним положень КПК України в цій сфері.

Розглянуто реалізацію права на захист під час ініціювання та проведення слідчих та негласних слідчих (розшукових) дій у контексті відповідності міжнародним стандартам. З’ясовано реалізацію права на захист при здійсненні окремих процесуальних дій після повідомлення про підозру відповідно до вимог міжнародних стандартів. Охарактеризовано реалізацію права на захист при закінченні досудового розслідування в контексті відповідності норм КПК України міжнародним стандартам. Розглянуто реалізацію права на захист під час підготовчого провадження в національній юридичній практиці відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Охарактеризовано реалізацію права на захист під час судового розгляду в суді першої інстанції в контексті дотримання міжнародних стандартів та з’ясовано реалізацію права на захист під час перегляду судових рішень в національному законодавстві на предмет дотримання вимог міжнародних стандартів. Надано теоретично обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінального процесуального законодавства України в частині забезпечення права на захист у кримінальному провадженні відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Розраховано на наукових співробітників, викладачів закладів вищої освіти, працівників правоохоронних і судових органів, адвокатів, студентів та аспірантів закладів вищої освіти.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов