Особливості судово-балістичної експертизи об'єктів, перероблених у вогнепальну зброю

Особливості судово-балістичної експертизи об'єктів, перероблених у вогнепальну зброю

153412
В наличии
Количество:
итого:
120 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство ЦУЛ 
ISBN 978-617-673-497-0 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Мельник Р.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 134 стр

Пропонована читачеві робота присвячена дослідженню теоретичних, методичних і практичних питань, пов’язаних із криміналістичним дослідженням об’єктів, перероблених у вогнепальну зброю.

На основі наукових джерел визначено понятійний апарат об’єктів, перероблених у вогнепальну зброю, а також розглянуто питання, що виникають у процесі її сертифікації, і запропоновано класифікацію зазначеної категорії зброї.

Досліджено механізм слідоутворення на гільзах і снарядах, зроблено детальний опис об’єктів, що вилучають під час ОМП, запропоновано перелік запитань, які необхідно вирішувати при дослідженні об’єктів, перероблених у вогнепальну зброю.

Розглянуто особливості ідентифікації за слідами на стріляних гільзах і снарядах; особливості функціонування балістичного обліку, його переваги та недоліки, шляхи їх усунення.

Науково-практичний посібник адресований курсантам, студентам, магістрам, аспірантам, ад’юнктам юридичних навчальних закладів, науково-педагогічним працівникам та працівникам правоохоронних органів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов