ОУН і УПА у правовому полі
новинка

ОУН і УПА у правовому полі

5554
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Монография 
ISBN 978-617-7850-77-8 
Издательство Норма права 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2023 
Тираж 300 шт
Автор Мамонтов І.О. 
Количество страниц 272 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії досліджено одну із важливих наукових і суспільно-політичних проблем сучасного українського суспільства, у результаті чого надано юридичну оцінку боротьбі українського націоналістичного руху у середині ХХ століття.

Автором здійснено екскурс у процеси виникнення та розвитку організованих форм українського націоналістичного руху, визначено фактори, що зумовили його появлення та динаміку протистояння антидемократичним режимам. На основі широкої джерельної бази та наукових досліджень подано власні тлумачення основного термінологічного апарату, котрий пов’язаний із боротьбою українських націоналістів у досліджуваний період.

Основним результатом наукових досліджень у монографії є концептуальна правова оцінка характеру та спрямованості, а також форм і методів боротьби українського націоналістичного руху із антидемократичними режимами у контексті чинних для того часу правових норм, які регламентували національно-визвольну боротьбу. Окреслено перспективи юридичних досліджень проблем боротьби руху ОУН і УПА та особливості забезпечення сучасного соціально-правового статусу його учасників.

Дана монографія видана вчетверте після першого видання у 2018 році і призначена для політиків, науковців, викладачів, громадських діячів, студентів, а також для всіх тих, хто цікавиться проблемами національно-визвольних рухів зокрема і особливостями українського державотворення в цілому.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов