Питання теорії конституційного права і модернізації конституції України

Питання теорії конституційного права і модернізації конституції України

13081
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 192 стр
Переплет мягкий 
Год издания 2013 
Издательство Ліра-К 
Автор Федоренко В.Л. 
ISBN 978–966–2609–38–7 
Тираж 500 шт

У збірці наукових праць вміщено дослідження питань теорії конституційного права, а також модернізації Конституції України в контексті діяльності Конституційної Асамблеї. Основна увага приділяється висвітленню проблем теорії та методології конституційного права, зокрема, конституційному праву як галузі права та юридичній науці, конституційній правосвідомості, системі та структурі конституційного права України, конституційно-правовій відповідальності.
Висвітлюються питання теорії та історії Конституції України, а також визначаються шляхи і напрями її модернізації в умовах сьогодення. Зокрема, досліджуються проблеми реалізації конституційних прав і свобод людини, удосконалення конституційних основ здійснення народовладдя, оптимізації конституційних механізмів організації та діяльності органів державної влади, вдосконалення конституційно-правового статусу столиці україни - міста-героя Києва.
Видання розраховано на молодих і досвідчених науковців, а також усіх, хто цікавиться проблемами конституційного права та змістом і перспективами модернізації конституції України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов