Платіжні системи: теоретичні засади та фінансово-правове регулювання в Україні

Платіжні системи: теоретичні засади та фінансово-правове регулювання в Україні

153176
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-765-8 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Автор Пожидаєва М.А. 
Тираж 300 шт
Год издания 2020 
Количество страниц 348 стр
Язык украинский 

У монографії обґрунтовані теоретичні засади організації та функціонування платіжних систем в Україні й окреслено фінансово-правове регулювання цих платіжних систем.

Розкрито зміст такої фінансово-правової категорії як платіжна система. Розглянуто фінансово-правовий статус та юридичні межі діяльності платіжних систем, а також сучасні питання правового порядку застосування платіжних інструментів. Проаналізовано забезпечення фінансових публічних інтересів у платіжному просторі України в умовах дії міжнародних стандартів, Угоди про Асоціацію з ЄС та основних напрямів реформування вітчизняного законодавства у сфері регулювання платіжних систем і переказу коштів. Сформульовано нові для фінансово-правової науки висновки та пропозиції. Також запропоновано вдосконалення фінансово-правового регулювання відносин у процесі користування платіжними системами.

Монографія буде цікавою широкому колу читачів, зокрема науковцям, викладачам, студентам, юристам, економістам, фахівцям у сфері надання платіжних послуг та всім, хто цікавиться проблемами фінансово-правового регулювання платіжних систем.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов