Початок досудового розслідування у кримінальному провадженні

Початок досудового розслідування у кримінальному провадженні

12942
В наличии
Количество:
итого:
120 грн
характеристики Описание
Автор Азаров Ю.І., Вакулік О.А. 
Вес 0.4 кг 
Тираж 300 шт
Год издания 2020 
Количество страниц 184 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство ЦУЛ 
ISBN 978-617-673-388-1 

Навчальний посібник є першим в Україні дослідженням комплексу правових та організаційних питань початку досудового розслідування за чинним кримінальним процесуальним законодавством. У вищезгаданому посібнику сформульовано та обґрунтовано низку положень і висновків, що мають значення як для теорії кримінального процесу, так і для діяльності слідчих підрозділів, про-куратури та суду.

Висвітлено ґенезу становлення та розвитку інституту початку досудового розслідування, здійснено компаративістський аналіз правових норм, що регулюють початок досудового розслідування в Україні та інших країнах. Комплексно проаналізовано правові та організаційні засади здійснення такими суб’єктами, як слідчий і прокурор, відповідних процесуальних дій і прийняття процесуальних рішень.

Акцентується увага на особливостях прокурорського нагляду, судового та відомчого контролю за законністю прийняття рішення про початок досудового розслідування.

Навчальний посібник буде корисним для науковців, викладачів, студентів і курсантів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, а також для працівників правоохоронних органів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов