Угода про асоціацію України з Європейським Союзом в системі джерел права інтелектуальної власності

Угода про асоціацію України з Європейським Союзом в системі джерел права інтелектуальної власності

15280
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-735-1 
Тип издания Монография 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Кадєтова О.В. 
Количество страниц 344 стр
Язык украинский 

Монографія присвячена актуальним проблемам охорони й захисту прав інтелектуальної власності через призму Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. У роботі висвітлені як теоретичні, так і практичні питання визначення місця Угоди про асоціацію в системі джерел права інтелектуальної власності.

На сторінках монографії аналізуються європейська правова доктрина та підходи європейських законодавців до розвитку права інтелектуальної власності. Висловлюється позиція, що право інтелектуальної власності доцільно розглядати як пріоритетну сферу адаптації цивільного законодавства України до законодавства ЄС.

Реформа сфери інтелектуальної власності в Україні в цілому розглядається через призму європейської правової доктрини інтелектуальної власності. Проведено порівняльно-правовий аналіз угод про асоціацію країн Східного партнерства (України, Молдови та Грузії) в частині регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності.

Підкреслюється, що імплементація та гармонізація європейських стандартів та актів європейського законодавства у національне законодавство спрямовані на сприяння виробництву та комерціалізації інноваційних і творчих продуктів між сторонами та забезпеченню адекватного і ефективного рівня охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Робота розрахована на юристів - практиків та теоретиків, які працюють над проблемами права інтелектуальної власності, а також - усіх, хто цікавиться проблемами охорони й захисту результатів інтелектуальної, творчої діяльності.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов