Податкові спори. Детальна інструкція для платників податків

Податкові спори. Детальна інструкція для платників податків

153864
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Автор Чучаліна К.В. 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Количество страниц 238 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Дакор 
ISBN 978-617-7679-86-7 

Дана книга буде цікавою та корисною для всіх платників податків, навіть для тих, які ще не включилися у податковий спір. Адже, автор, крок за кроком, розповідає про те: коли, як і за яких обставин виникає податковий спір, як його можна уникнути, а якщо вже увійшли у нього - як виграти справу.

У книзі багато посилань на судову практику (Верховного Суду, Конституційного Суду України, Європейського суду з прав людини), яка допомагає платникам податків. Також наведені зразки процесуальних документів, щодо різних випадків та кожної стадії податкового спору: від виникнення спору і - до касаційної інстанції.

Завдяки живій мові автора, ця книга є легкою та зрозумілою у читанні та буде корисна всім платникам податків, а також: студентам, юристам, адвокатам та бухгалтерам (останнім, вона допоможе відстоювати свої позиції, під час перевірок, та зрозуміти, на які моменти потрібно звертати увагу в податковому обліку та як оформлювати господарські операції, щоб у майбутньому не було проблем із податковою).

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов