Податкові спори. Детальна інструкція для платників податків
новинка

Податкові спори. Детальна інструкція для платників податків

153864
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
ISBN 978-617-7679-86-7 
Автор Чучаліна К.В. 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Количество страниц 238 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Дакор 

Дана книга буде цікавою та корисною для всіх платників податків, навіть для тих, які ще не включилися у податковий спір. Адже, автор, крок за кроком, розповідає про те: коли, як і за яких обставин виникає податковий спір, як його можна уникнути, а якщо вже увійшли у нього - як виграти справу.

У книзі багато посилань на судову практику (Верховного Суду, Конституційного Суду України, Європейського суду з прав людини), яка допомагає платникам податків. Також наведені зразки процесуальних документів, щодо різних випадків та кожної стадії податкового спору: від виникнення спору і - до касаційної інстанції.

Завдяки живій мові автора, ця книга є легкою та зрозумілою у читанні та буде корисна всім платникам податків, а також: студентам, юристам, адвокатам та бухгалтерам (останнім, вона допоможе відстоювати свої позиції, під час перевірок, та зрозуміти, на які моменти потрібно звертати увагу в податковому обліку та як оформлювати господарські операції, щоб у майбутньому не було проблем із податковою).

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов