Податково-правовий патерналізм: правова сутність та форми прояву
новинка

Податково-правовий патерналізм: правова сутність та форми прояву

15005
В наличии
Количество:
итого:
200 грн
характеристики Описание
Количество страниц 248 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-724-5 
Год издания 2018 
Вес 0.3 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 100 шт
Автор Тараненко К.Ю 

У виданні досліджено сутність податково-правового патерналізму як невід’ємної частини української ментальності, культури та практики оподаткування. Всебічно проаналізовано поняття податково-правового патерналізму, його витоки, еволюцію та місце у державно організованому суспільстві. Глибоко вивчені властивості податково-правового патерналізму, що дають змогу виявити його роль та функціональне призначення для податково-правової політики держави.

Головна увага приділена розкриттю форм прояву податково-правового патерналізму у податковому праві нашої держави на основі аналізу чинного податкового законодавства, практики його застосування, судової практики, а також практики Європейського суду з прав людини та Суду ЄС.

Монографії передує вступна стаття професора Д. О. Гетманцева щодо впливу публічних факторів на стан свободи сучасного суспільства.

Видання призначено для науковців, юристів, працівників фіскальної служби, аспірантів, студентів, а також для читачів, які цікавляться актуальними проблемами податкового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов