Податково-правовий патерналізм: правова сутність та форми прояву

Податково-правовий патерналізм: правова сутність та форми прояву

15005
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-724-5 
Год издания 2018 
Вес 0.3 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 100 шт
Автор Тараненко К.Ю 
Количество страниц 248 стр
Переплет мягкий 

У виданні досліджено сутність податково-правового патерналізму як невід’ємної частини української ментальності, культури та практики оподаткування. Всебічно проаналізовано поняття податково-правового патерналізму, його витоки, еволюцію та місце у державно організованому суспільстві. Глибоко вивчені властивості податково-правового патерналізму, що дають змогу виявити його роль та функціональне призначення для податково-правової політики держави.

Головна увага приділена розкриттю форм прояву податково-правового патерналізму у податковому праві нашої держави на основі аналізу чинного податкового законодавства, практики його застосування, судової практики, а також практики Європейського суду з прав людини та Суду ЄС.

Монографії передує вступна стаття професора Д. О. Гетманцева щодо впливу публічних факторів на стан свободи сучасного суспільства.

Видання призначено для науковців, юристів, працівників фіскальної служби, аспірантів, студентів, а також для читачів, які цікавляться актуальними проблемами податкового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов