Поділ державної влади в умовах різних форм державного правління

Поділ державної влади в умовах різних форм державного правління

13107
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2012 
Автор Процюк І.В. 
ISBN 978-966-458-344-9 
Тираж 500 шт
Количество страниц 584 стр
Издательство Право 

Монографія є загальнотеоретичним комплексним дослідженням моделей поділу державної влади в умовах різних форм державного правління, їх специфіки, переваг та недоліків. Ґрунтовний аналіз широкого кола дискусійної проблематики здійснено з використанням сучасного методологічного арсеналу. Розглядаються існуючі варіанти теоретичного обґрунтування принципу поділу державної влади й формулюються критерії її поділу. Виділяються теоретично можливі і практично реалізовані моделі поділу державної влади й доводиться, що за їх межами державна практика порушує цей принцип і що можливість різних моделей поділу державної влади не тотожна довільному розмежуванню компетенції вищих державних органів.
Досліджуються основні форми державного правління в сучасних розвинених державах й показується своєрідність варіантів прояву принципу поділу державної влади. Аналізуються становлення форми державного правління й моделі поділу державної влади в процесі конституційного реформування в Україні в роки незалежності, а також основні напрями її вдосконалення.
Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних юридичних закладів, державних службовців, політиків і всіх, кого цікавить дана проблема.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов