Політика, право і влада в контексті транспормаційних процесів в Україні

Політика, право і влада в контексті транспормаційних процесів в Україні

13171
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Логос 
Автор Перегуда Є.В., Балан С.В., Стойко О.М., Матвієнко А.С., Кресіна І.О., Скрипнюк О.В., Оніщенко Н.М. 
Переплет твердый 
Год издания 2006 
ISBN 966-02-4044-9 
Тираж 100 шт
Количество страниц 304 стр

Аналізується взаємозв’язок політичної і правової сфер суспільного розвитку, державної і правової політики у перехідному суспільстві. Розкривається роль правової системи у забезпеченні стабільності й цілісності суспільного життя, зміцненні політичної системи, прискоренні й оптимізації соціальних перетворень. Висвітлюються основні наукові підходи до державного управління як інструмента забезпечення прав людини і громадянина та до урядування як здатності держави налагодити співпрацю суспільних інститутів і громадян у прийнятті та реалізації рішень.

Показано здобутки, проблеми й перспективи трансформації політичної системи в Україні. Доведено, що політична реформа у перехідному суспільстві не може обмежитися зміною форми державного управління.

Проаналізовано модель виборчої системи України як віддзеркалення балансу політичних сил, ступеня структуризації політичної системи.

Розкрито роль інституту президента у пострадянських країнах, і зокрема в Україні, як інтегруючого чинника усієї системи державної влади, визначено особливості політичної і юридичної відповідальності глави держави, процедури імпічменту.

Для науковців, політиків, державних службовців, викладачів, усіх, хто цікавиться політикою і правом.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов