Політико-правова система України. Підручник
новинка

Політико-правова система України. Підручник

153414
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Соколенко Ю. М., Кириченко В. М., Кириченко Ю. В. 
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство ЦУЛ 
ISBN 978-617-673-077-4 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 304 стр

Підручник, з урахуванням сучасних методологічних підходів, новітніх досягнень політичної і юридичної наук, міжнародно-правових актів і чинного законодавства України, висвітлює найважливіші теоретичні положення сутності й особливостей політичних і правових явищ, суспільно-правових процесів, що відбуваються в Україні та заходів щодо їх вирішення.

Розглянуто основні інститути політико-правової системи України: держава та її органи, місцеве самоврядування, громадянське суспільство, політичні партії і громадські організації та їх взаємозв’язок і взаємозалежність.

Особлива увага приділена характеристиці конституційного закріпленні прав, свобод та обов’язків людини і громадянина в Україні.

У підручнику розміщено термінологічний словник і матеріали та методичні рекомендації, які полегшують сприймання навчальної дисципліни «Політико-правова система України» Для здобувачів і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та всіх, хто прагне глибше зрозуміти проблеми громадянського суспільства, демократичного розвитку та побудови правової Української держави.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов