Політико-правові засади територіальної організації держави: світовий досвід і Україна

Політико-правові засади територіальної організації держави: світовий досвід і Україна

12579
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Издательство Логос 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-02-7660-4 
Год издания 2015 
Вес 0.3 кг 
Автор Матвієнко А.С. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 376 стр

У монографії здійснено першу у вітчизняній політичній науці спробу комплексного аналізу явища територіальної організації держави з акцентом на його політико-правових характеристиках: взаємозв’язку з формою державного устрою, адміністративно-територіальним поділом та системою публічної влади.

Здійснено аналіз понятійного апарату та системи територіальної організації держави, представлено історичний екскурс щодо ролі території у процесі формування сучасних держав, розглянуто шляхи її трансформації під впливом процесів глобалізації та детериторіалізації.

Особлива увага приділена дослідженню практичного досвіду реалізації територіальних реформ, здійснених у зарубіжних країнах, з’ясовано причини їх успіхів та невдач.

У книзі представлено авторську модель реформування адміністративно-територіального устрою та системи місцевого самоврядування в Україні, здійснено аналіз останніх нормативно-правових актів, що регулюють питання територіальної організації держави, та сформульовано рекомендації щодо удосконалення вітчизняної законодавчої бази.

Для науковців, політиків, державних службовців, широкого кола читачів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов