Політико-правові засади трансформації партійної системи України

Політико-правові засади трансформації партійної системи України

13172
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2016 
Автор Кресіна І.О. 
ISBN 978-966-02-8138-7 
Тираж 100 шт
Количество страниц 510 стр
Издательство Логос 

У монографії представлено основні наукові підходи до дослідження партійних систем. Проаналізовано особливості основних етапів еволюції політичних партій.
Розкрито зміст інституціоналізації партійних систем у ході демократичної консолідації та визначено її основні характеристики. Розглянуто еволюцію ідеологічного спектра партійної системи України. Показано взаємовплив виборчої та партійної систем в Україні.
Детально проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід державної підтримки діяльності політичних партій, визначено основні переваги та недоліки вітчизняної моделі. Проаналізовано діяльність парламентської коаліції з точки зору її ефективності та впливу на стабілізацію партійної системи України. Розкрито питання конституційно-правової відповідальності політичних партій на сучасному етапі.
Для науковців, політиків, державних і партійних діячів, органів публічної влади та громадських організацій, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, широкого загалу читачів, які цікавляться питаннями політичного життя та державотворення в Україні.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов