Попередження та запобігання тероризму на залізничному транспорті як забезпечення національної безпеки України

Попередження та запобігання тероризму на залізничному транспорті як забезпечення національної безпеки України

14448
В наличии
Количество:
итого:
150 грн
характеристики Описание
Вес 0.3 кг 
Автор Фердман Г.П. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 230 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2016 
ISBN 978-966-438-993-5 
Издательство Фенікс 

В монографії обґрунтувано шляхи ефективної реалізації організаційно-правових механізмів протидії тероризму на прикладі залізничного транспорту України. Удосконалено організаційно-функціональну структуру управління безпекою руху на залізничному транспорті України та встановлено залежність її ефективності від діючих механізмів державного управління галуззю.

Запропоновано методологічний комплекс антитерористичних технічних заходів, що надало можливість розробити методику зниження економічних втрат та людських жертв на залізничному транспорті від можливих проявів терористичних актів.

Книга призначена для викладачів, наукових і науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів залізничних та транспортних вищих навчальних закладів, курсантів Міністерства внутрішніх справ, а також для Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутах для викладання відповідних дисциплін, наприклад таких як «Безпека руху», «Безпека життєдіяльності», «Екстремальні ситуації: попередження та ліквідація наслідків», «Національна безпека», «Державне управління галуззю» і т.і.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов