Порівняльне правознавство. Монографія

Порівняльне правознавство. Монографія

14069
В наличии
Количество:
итого:
180 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
ISBN 978-966-171-597-3 
Автор Кресін О.В. 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2011 
Тираж 100 шт
Количество страниц 294 стр
Издательство Логос 
Переплет мягкий 

У монографії досліджено загальні питання становлення теоретико-методологічних основ порівняльного правознавства. Визначено критерії дослідження генезису і раннього розвитку порівняльного правознавства.

На основі цього і повернення до наукового обігу низки праць європейських учених початку XIX ст. автор визначив дату появи порівняльного правознавства (1810 - 1814 рр.) та хронологічні рамки етапу його формування (1810 - 1830-і роки).

Узагальнено погляди вчених на основні етапи розвитку порівняльного правознавства. Уточнивши неузгодженості у поглядах, ввівши до дискусії численні нові матеріали, автор запропонував власну періодизацію розвитку порівняльного правознавства у XIX - XX ст., засновану насамперед на виникненні та визначальному впливі певних наукових шкіл.

Розкрито теоретико-методологічний і практичний потенціал кожної з основних наукових шкіл у порівняльному правознавстві, їх суперечності та діалектику заперечення і спадкоємності між ними.

Автор повернув до наукового обігу низку забутих праць українських учених XIX - XX ст., довів існування української традиції порівняльного правознавства, визначив оригінальний внесок українських учених у розвиток цієї наукової дисципліни.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов