Порівняльне правознавство. Порівняльна політологія: Систематичний бібліографічний покажчик

Порівняльне правознавство. Порівняльна політологія: Систематичний бібліографічний покажчик

14087
В наличии
Количество:
итого:
120 грн
характеристики Описание
Тираж 100 шт
Количество страниц 312 стр
Издательство Логос 
Переплет мягкий 
Автор Кресін О.В. 
Год издания 2002 
ISBN 966-02-2097-9 

Видання є першим в Україні бібліографічним покажчиком з порівняльного правознавства та порівняльної політології. Він містить дані про книги та статті, опубліковані як в Україні, так і за кордоном. Покажчик охоплює теорію, методологію, історію становлення порівняльного правознавства як сфери наукових досліджень та навчальної дисципліни; теорію правових систем, форми, інструментарій та результати їх взаємодії; класифікацію правових систем, теорію правової сім’ї, основні світські та релігійні правові сім’ї; правову етнологію, культурологію права, порівняльну історію права, правову антропологію та правову психологію, соціологію права; галузеві порівняльно-правові дисципліни.

Бібліографія з порівняльної політології репрезентує видання з проблем теорії і методології політичної компаративістики, розвитку демократії, політичних і партійних систем світу, виборчих технологій, громадських організацій і рухів, становлення громадянського суспільства, політичної культури та участі, порівняльного аналізу національних держав, регіонів і цивілізацій.

Розрахована на науковців, працівників органів державної влади, викладачів, аспірантів та студентів юридичних і політологічних факультетів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов