Порівняльне правознавство у таблицях, 3-те видання, змінене

Порівняльне правознавство у таблицях, 3-те видання, змінене

15369
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
ISBN 978-966-937-669-5 
Тип издания Учебное пособие 
Вес 0.2 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Зінченко О.В., Петришин О.В., Лукʼянов Д.В. 
Количество страниц 164 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 

У навчальному посібнику у таблицях викладено основні питання, передбачені навчальною програмою юридичних закладів вищої освіти України з порівняльного правознавства, що дозволяють студентам глибше засвоїти матеріал та систематизувати його.

У таблицях у стислому вигляді представлено матеріали з теорії компаративістики, європейського права, романо-германської та англо-американської правових сімей, скандинавського і латиноамериканського права, правових систем релігійного типу (ісламського, індуського, єврейського та канонічного права) та правових систем традиційного типу (китайське, японське, африканське право).

Навчальний посібник можна використовувати при вивченні курсів «Теорія держави і права», «Сучасні правові системи», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Міжнародне право», «Конституційне право зарубіж- них країн», «Релігієзнавство» та ін.

Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних факультетів та закладів вищої освіти й усіх, хто цікавиться питаннями порівняльного правознавства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов