Позов в адміністративному судочинстві: теорія, правове регулювання, практика

Позов в адміністративному судочинстві: теорія, правове регулювання, практика

12524
В наличии
Количество:
итого:
140 грн
характеристики Описание
Год издания 2015 
ISBN 978-966-438-974-4 
Издательство Фенікс 
Вес 0.4 кг 
Автор Біла-Тіунова Л.Р., Закаленко О.В., Неугодніков А.О. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 188 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 

Монографію присвячено вирішенню наукового завдання щодо встановлення сутності адміністративного позову та реалізації права на адміністративний позов, а також виявлення недоліків його правового регулювання та обгрунтування на цій основі пропозицій щодо внесення змін до адміністративного процесуального законодавства.

Адміністративний позов як правову категорію, що належить до основних інститутів процесуально-правової науки, розглянуто як звернену через адміністративний суд матеріально-правову вимогу позивача до відповідача щодо захисту прав, свобод, інтересів чи реалізації повноважень у сфері публічних відносин шляхом вирішення публічно-правового спору на засадах рівності та змагальності сторін.

Охарактеризовано ознаки та внутрішню структуру адміністративного позову, яку становлять предмет, підстава та зміст. Систематизовано підходи до класифікації адміністративних позовів залежно від змісту адміністративного позову, а саме від позовних вимог.

Визначено, що право на адміністративний позов має у своїй структурі дві правомочності: право на пред’явлення адміністративного позову та право на задоволення адміністративного позову.

Розраховано на науковців, викладачів та інших фахівців, які цікавляться проблематикою реформування адміністративного судочинства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов