Позовна заява: алгоритм складання та подання

Позовна заява: алгоритм складання та подання

14159
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 76 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Год издания 2012 
Автор Масюк В.В. 
ISBN 978-966-458-394-4 
Тираж 500 шт

Ця книга - узагальнення теоретичних уявлень та практичного досвіду складання позовних заяв. Виконуючи покрокові алгоритми, які описані у цій книзі, ви збільшите свою продуктивність претензійно-позовної діяльності в декілька разів; після прочитання без особливих зусиль будете звертатись до суду з позовними заявами.
Книга має важливе прикладне значення і є своєрідним помічником як для новачків, так і для практикуючих юристів. (Оксана Горбань, патентний повірений, Київ).
Кожна глава цієї книги в деяких обставинах може бути предметом окремої консультації адвоката. А незнання певних нюансів - іноді може коштувати дуже-дуже дорого. Запобігання зайвих витрат і непотрібних помилок - ось те цінне, що ви отримаєте після прочитання книги. (Роман Горбань, адвокат, Київ).
Автору вдалося ефективно консолідувати і викласти базові знання про один із ключових процесуальних документів - позовну заяву. Практичні поради і винахідливі ідеї у поєднанні з грунтовною теоретичною основою стануть корисними як для молодих спеціалістів, так і для юристів з досвідом. (Богдана Квятковська, адвокат, Київ).

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов