Праксеологія парламентського контролю: порівняльно-аналітичне дослідження

Праксеологія парламентського контролю: порівняльно-аналітичне дослідження

153293
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Автор Нечипорук Г.Ю., Бисага Ю.М., Крегул Я.М., Куцин М.М. 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-992-005-8 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.4 кг 
Тираж 300 шт
Год издания 2020 
Количество страниц 262 стр
Язык украинский 

Наведена монографія присвячена дослідженню сутності і змісту суспільних відносин, які виникають в процесі здійснення парламентського контролю в якості однієї із основних функцій парламенту. Встановлено та проаналізовано головні підходи до розуміння переваг і недоліків парламентського контролю у вітчизняній та зарубіжній правовій думці.

Проведено узагальнення теоретичних положень та галузевих знань стосовно категорії парламентського контролю у науковій юридичній літературі. Співставлено законодавство України, Франції та Чехії, щодо закріплення інституту парламентського контролю та організації його здійснення. Виділено ряд елементів цієї парламентської функції, спільних для вказаних держав. Досліджено парламентський контроль як особливий вид державного контролю в Україні та країнах Європейського Союзу.

Визначено характерні риси даного виду державного контролю. Розглянуто законодавство України, Франції та Чехії, яке закріплює інститут парламентського контролю, форми і методи його здійснення, знайдені спільності для вказаних вище держав. У ході наукового аналізу заявлено ряд чинників, які негативно впливають на ефективність парламентського контролю в Україні. Окреслено шляхи вдосконалення конституційно-правової регламентації парламентського контролю в Україні із урахуванням досвіду зарубіжних країн.

Монографія стане у пригоді науковцям, викладачам, аспірантам, студентам, практичним працівникам юридичної спрямованості, а також усім для кого є цікавими висновки порівняльно-правового аспекту практичних проблем к онституційного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов