Практика Європейського суду з прав людини: питання кримінального судочинства

Практика Європейського суду з прав людини: питання кримінального судочинства

12983
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2015 
ISBN 978-966-438-895-2 
Тип издания Практическое пособие 
Вес 0.5 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 100 шт
Автор Ягунов Д.В. 
Количество страниц 384 стр

Це видання українського вченого та адвоката Дмитра Ягунова є одним із інструментів, які забезпечують читачів, особливо - практикуючих юристів, готовим до використання узагальненої практики Європейського суду, що, безсумнівно, полегшить пошук позиції Європейського суду з того чи іншого питання і сприятиме імплементації положень Конвенції в національну правову систему.

Як слушно зазначив автор - покращення практики застосування нового Кримінального процесуального кодексу України особливо потребує врахування та дотримання положень Конвенції та практики Європейського суду. Досягнення цієї мети, безсумнівно, приведе до зменшення кількості поданих до Європейського суду проти України заяв, кількості ухвалених Європейським судом рішень і, як наслідок, покращення іміджу України на світовій арені та пришвидшення євроінтеграційних процесів.

Можна впевнено припустити, що в недалекому майбутньому знання положень Конвенції та практики Європейського суду стане показником професіоналізму правників у всіх сферах юриспруденції.

Це видання буде надзвичайно корисним практичним довідником і значним кроком до наближення національної практики правозастосування до європейських стандартів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов